BLOG

Zaujíma Vás ako sa čistí fasáda ?

Zaujíma Vás akými postupmi je možné docieliť vzhľad novej fasády ? V tom prípade by Vám nemal uniknúť tento článok.

Hydrofobizačný prostriedok je koncentrovaný vodoodpudivý prípravok na báze silikónu. Používa sa na impregnáciu všetkých nasiakavých minerálnych podkladov ako je omietka, fasáda, tehla,dlažba, strešná krytina, pieskovec, stavebné dielce, taktiež na prírodný alebo umelý kameň prípadne iné povrchy.

Nikomu by sa nepáčilo keby Vám po čistení fasády ostali na dome špinavé okná. Preto sme si pre Vás pripravili novú službu. Keď už máte vyčistenú fasádu, tak v tom prípade sú na rade okná. Parný čistič dokonale vyčistí aj ťažko prístupné miesta do ktorých sa pri bežnom čistení nedostanete. Navyše para dokáže zničiť až 99.9% baktérií.

Keďže sa snažíme stále zlepšovať naše služby, zaobstarali sme si ďalši horúcovodný vysokotlakový čistič z profesionálnej triedy od firmy Kärcher, model HD 5/11 UX. Tento model sa perfektne hodí na čistenie fasád vďaka svojim parametrom. Má ideálny tlak, prietok a teplotu vody. Taktiež sme zakúpili parný čistič Kärcher vďaka ktorému dostanú tú...

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru v úspešnom roku 2018, a zároveň sa tešíme na ďalšie projekty v novom roku. Stále sa pre Vás snažíme zdokonaľovať naše služby a výnimkou nebude ani rok 2019.

Vítame Vás na našom novom BLOGU kde sa Vám budeme snažiť prinášať zaujímavé rady, tipy a informácie zo sveta čistiacej techniky a postupov.