BLOG

Zaujíma Vás ako sa čistí fasáda ?

Zaujíma Vás akými postupmi je možné docieliť vzhľad novej fasády ? V tom prípade by Vám nemal uniknúť tento článok.

Hydrofobizačný prostriedok je koncentrovaný vodoodpudivý prípravok na báze silikónu. Používa sa na impregnáciu všetkých nasiakavých minerálnych podkladov ako je omietka, fasáda, tehla,dlažba, strešná krytina, pieskovec, stavebné dielce, taktiež na prírodný alebo umelý kameň prípadne iné povrchy.

Po vyčistení fasády sú na rade okná. Nemôžme si dovoliť neukázať vám #rozdiel aj na vašich oknách. Preto sme si pre vás pripravili novú službu s výkonným parným čističom. Ten hravo a ekologicky vyčistí aj ťažko prístupné miesta na ktoré sa pri bežnom čistení nedostanete. Navyše vďaka dezinfekčným účinkom zneškodní až 99,9% baktérií.

Keďže sa snažíme stále zlepšovať naše služby, zaobstarali sme si ďalši horúcovodný vysokotlakový čistič z profesionálnej triedy od firmy Kärcher, model HD 5/11 UX. Tento model sa perfektne hodí na čistenie fasád vďaka svojim parametrom. Má ideálny tlak, prietok a teplotu vody. Taktiež sme zakúpili parný čistič Kärcher vďaka ktorému dostanú tú...

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru v úspešnom roku 2018, a zároveň sa tešíme na ďalšie projekty v novom roku. Stále sa pre Vás snažíme zdokonaľovať naše služby a výnimkou nebude ani rok 2019.

Vítame Vás na našom BLOGU kde Vám budeme pravidelne prinášať zaujímavé články ohľadom našej práce a ponúk. Prenesieme vás do sveta čistiacej techniky a budeme sa snažiť zodpovedať všetky vaše otázky ohľadom nás, a našej roboty. Navyše nebudú chýbať ani #rozdiel fotografie, ktoré budú zachytávať stav PRED A PO skončení našej práce.