ČISTENIE HROBOV

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE PRE NÁS PRVORADÁ

Poskytujeme komplexné služby v oblasti čistenia hrobov a pomníkov. Postaráme sa aj o vyčistenie okolia hrobu vrátane odstránenia buriny a trávneho porastu, pohrabania lístia atp. Podľa želania vieme zariadiť zlátenie a striebrenie písma, alebo akékoľvek opravy a úpravy hrobu alebo pomníka.

POSTUP ČISTENIA

VYČISTÍME AJ SILNO ZNEČISTENÉ HROBY

Akékoľvek znečistenie pre nás nepredstavuje žiaden problém. Disponujeme výkonnými vysokotlakovými čističmi ale aj profi vodnou brúskou Flex LW1202S vďaka ktorej sme schopní prebrúsiť akokoľvek znečistený a starý hrob šetrne a bez použitia chemických prípravkov.

Ochranné nátery

Po vyčistení hrobu odporúčame aplikovať impregnačný náter, ktorý ochráni hrob a pomník pred usadzovaním špiny a machu ktoré skracujú životnosť hrobu. Impregnačný náter takisto zabraňuje vniknutiu vody do povrchu vďaka čomu ochráni hrob pred vznikaním prasklín. Na videu  môžete vydieť hydrofobizačný ochranný náter v praxi. Prečítajte si článok venovaný hydrofobizačnému náteru.

POUŽÍVAME NAJLEPŠIE POSTUPY

Tým najlepším spósobom ako vyčistiť hrob, je použiť kombináciu vodnej brúsky a vysokotlakového čističu. Ak sa po čistení hrob aj impregnuje, tak sa pri čistení použije aj ekologicky odbúrateľná fungicídna chémia. Vodná brúska hravo odstráni aj desiatky rokov usadenú špinu a hrob vyčistí do hĺbky. Brúska sa však nedostane do každého rohu a tu prichádza na rad výkonný vysokotlakový čistič. Touto kombináciou docielime to, aby bol hrob dokonale vyčistený na každom kúsku. Ak sa hrob po čistení impregnuje, použije sa pri čistení fungicídna chémia, ktorá sa postará o to aby sa pod ochrannou vrstvou impregnačného náteru nenachádzali žiadne živé mikroorganizmy a korienky machov ktoré by mohli ostať v poŕoch a trhlinách. Tým docielime že hrob bude vydezinfikovaný a zakonzervovaný a vydrží čistý čo najdlhšie.

PAUŠÁLNA STAROSTLIVOSŤ

Ak už z akýchkoľvek dôvodov nemôžete navštevovať miesto posledného odpočinku Vášho blízkeho, navrhli sme pre Vás riešenie v podobe balíkov. Stačí si vybrať ktorý Vám najviac vyhovuje. Ak máte akékoľvek vlastné požiadavky tak si stačí vybrať individuálny balík a navrhneme riešenie špeciálne pre Vás.

Kontakt

Technická podpora

+421 915 250 542

Objednávky

+421 903 399 445

Email

info@exterierovecistenie,sk