STAROSTLIVOSŤ O HROBY

VYČISTÍME AJ SILNO ZNEČISTENÉ HROBY

Poskytujeme komplexné služby v oblasti čistenia hrobov a pomníkov. Akékoľvek znečistenie pre nás nepredstavuje žiaden problém. Disponujeme výkonnými vysokotlakovými čističmi ale aj profi vodnou brúskou vďaka ktorej sme schopní prebrúsiť akokoľvek znečistený a starý hrob šetrne a bez použitia chemických prípravkov. Postaráme sa aj o vyčistenie okolia hrobu vrátane odstránenia buriny a trávneho porastu, pohrabania lístia atp.

POSTUP ČISTENIA

POUŽÍVAME NAJLEPŠIE POSTUPY

Tým najlepším spósobom ako vyčistiť hrob, je použiť kombináciu vodnej brúsky a vysokotlakového čističu. Ak sa po čistení hrob aj impregnuje, tak sa pri čistení použije aj ekologicky odbúrateľná fungicídna chémia. Vodná brúska hravo odstráni aj desiatky rokov usadenú špinu a hrob vyčistí do hĺbky. Brúska sa však nedostane do každého rohu a tu prichádza na rad výkonný vysokotlakový čistič. Touto kombináciou docielime to, aby bol hrob dokonale vyčistený na každom kúsku. Ak sa hrob po čistení impregnuje, použije sa pri čistení fungicídna chémia, ktorá sa postará o to aby sa pod ochrannou vrstvou impregnačného náteru nenachádzali žiadne živé mikroorganizmy a korienky machov ktoré by mohli ostať v poŕoch a trhlinách. Tým docielime že hrob bude vydezinfikovaný a zakonzervovaný a vydrží čistý čo najdlhšie.

ZLÁTENIE PÍSMA ALEBO OBNOVA FARBY

Poskytujeme obnovu písma priamo v cintoríne. Z pomníka odstránime staré písmo. Na zlátenie používame 23 3/4 karátové plátkové zlato. V niektorých prípadoch sa dajú práce vykonať na počkanie. Farbu vieme obnoviť na prianie zákazníka: zlatá, strieborná, čierna, biela, bronz.

Cena za obnovu je vyrátaná podľa počtu písmen.

! MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ


BRÚSENIE A LEŠTENIE HROBOV

Práce vykonávame bez rozoberania pomníku.

! MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

PAUŠÁLNA STAROSTLIVOSŤ

Ak už z akýchkoľvek dôvodov nemôžete navštevovať miesto posledného odpočinku Vášho blízkeho, navrhli sme pre Vás riešenie v podobe balíkov. Stačí si vybrať ktorý Vám najviac vyhovuje. Ak máte akékoľvek vlastné požiadavky tak si stačí vybrať individuálny balík a navrhneme riešenie špeciálne pre Vás.

! MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

! Nový obsah pre Vás pripravujeme, v prípade otázok nás kontaktujte na 0903 399 445. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Technická podpora

+421 915 250 542

Objednávky

+421 903 399 445

Email

info@exterierovecistenie,sk