SANÁCIA FASÁD


1. Vizualiízácia

2. Realizácia

3. Výsledok


RENOVÁCIA FASÁDNYCH TRHLÍN

Trhliny na fasáde môžu signalizovať vážnejšie nedostatky či poškodenie objektu a tiež naštartovať vznik ďalších porúch. Na stenách sa v podobe trhlín môžu prejaviť zle skombinované alebo nevhodne použité stavebné materiály a konštrukcie, chyby pri projektovaní a počas výstavby, ale aj náročné miestne podmienky či šetrenie na nesprávnom mieste. Príčin, dôsledkov i možností nápravy je mnoho, preto by posúdenie a návrh sanácie mal vypracovať odborník. A trhliny by sa mali odstrániť všetky, aj keď nie všetky musia zapríčiniť zrútenie domu.

Opravíme fasádne trhliny/praskliny ktoré sa vytvorili v omietke, a narúšaju estetický vzhľad fasády.NOVÝ NÁTER FASÁDY

Fasádne nátery slúžia na ochranu stavby pred poveternostnými vplyvmi (slnečné žiarenie, vietor, dážď), najmä na farebné stvárnenie starých i nových fasád. Využiť ju možno aj pri rekonštrukciách, modernizáciách a renováciách, alebo na vonkajších tepelnoizolačných kontaktných systémoch (ETICS).

Vonkajšie fasádne nátery sú špeciálne upravené na použitie do exteriérov. Majú vynikajúce krycie schopnosti a širokú paletu farieb.

Použitie:

  • obnovenie starších náterov štukových fasád
  • obnovu náterov na starších zatepľovacích systémoch
  • na nových štukových omietkach
  • na vytvorenie farebne odlišných šambrán v zatepľovacích systémoch

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 399 445


FAREBNÉ MOŽNOSTI FASÁDY

Ak si neviete predstaviť ako bude vaša budova po nanesení farby vyzerať, pre jednoduchú vizualizáciu farebných odtieňov omietky, rôznych častí fasádnej plochy, na vašej vlastnej fotografii alebo na vybraných vzorových domoch, vám odporúčame použiť on-line Weber fasádne štúdio.

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Príjmame objednávky pre celú SR

Kontakt

Technická podpora
+421 915 250 542

Objednávky
+421 903 399 445

Email
info@exterierovecistenie.sk